Contact

Samenstelling van het MGD bestuur

 

 

De bestuursleden van de MGD hebben elk hun eigen aandachtsgebied.

 

Voorzitter

Sikke Dijkstra

voorzitter@mgdonline.nl

Penningmeester

Ben Wilts

penningmeester@mgdonline.nl

Commissie Blaasmuziek

Wiebo Nanninga

nanninga@mgdonline.nl

Secretaris

Cor Blankenstijn

secretaris@mgdonline.nl

Bestuurslid, secretariaat Romi Valkema 2desecretaris@mgdonline.nl

Concourssecretaris

Ria Mulder

concourssecretaris@mgdonline.nl

Majorette en Twirl

Ben Wilts

penningmeester@mgdonline.nl

Show, Mars en Percussie

Wietse Praamstra

SMP@mgdonline.nl

Bestuurslid Blaasmuziek

Pieter Peters

peters@mgdonline.nl

 

Postadres

Secretariaat MGD

Woonschepen Boterdiep OZ 2

9785 AG Zuidwolde

Telefonisch contact

Secretaris Cor Blankenstijn              ‪0592 343087‬

 

Jubilea

Jubileumzaken worden behartigd door Barteld Luning,  jubilea@mgdonline.nl