Contact

Samenstelling van het MGD bestuur



VoorzitterSikke Dijkstravoorzitter@mgdonline.nl
2e VoorzitterPieter Peterspeters@mgdonline.nl
SecretarisCor Blankenstijnsecretaris@mgdonline.nl
2e SecretarisErika Slot2desecretaris@mgdonline.nl
PenningmeesterBen Wiltspenningmeester@mgdonline.nl
2e Penningmeester + WebsiteRonald Cuperuscuperus@mgdonline.nl


Bestuursleden doelgroepen



BlaasmuziekWiebo Nanningananninga@mgdonline.nl
BlaasmuziekPieter Peterspeters@mgdonline.nl
Show, Mars, PercussieWietse PraamstraSMP@mgdonline.nl
Majorette/Twirl/ColorguardBen Wiltspenningmeester@mgdonline.nl
Educatie en Jeugd/ExamensCor Blankenstijnsecretaris@mgdonline.nl
Educatie en Jeugd/ExamensErika Slot2desecretaris@mgdonline.nl
ConcourssecretarisVacatureconcourssecretaris@mgdonline.nl
SolistenRonald Cuperus

Cuperus@mgdonline.nl

 
 
Jubileumzaken worden behartigd door Barteld Luning. U kunt bij hem terecht voor al uw bestellingen en vragen via emailadres jubilea@mgdonline.nl



Postadres

Secretariaat MGD
Zwartwatersweg 162
9402 SX  ASSEN

 
Telefonisch contact

Secretaris Cor Blankenstijn: ‪0592 – 343 087 / 06-5397 3570

MGD Online

Agenda